Fronty meblowe

 FRONTY MEBLOWE, FRONTY KUCHENNE

Fronty meblowe idealnie dopasowe do Twoich potrzeb

 

Fronty meblowe

Meble oprócz swojej funkcjonalności są także dopełnieniem pomieszczenia w którym się znajdują. Styl danego pomieszczenia w dużej mierze wyznaczany jest przez styl mebli lub precyzując przez fronty meblowe. Wybór wśród różnych rodzajów frontów jest bardzo duży, poczynając od materiału z którego są wykonane, przez kolor oraz rodzaj wykończenia detalu. Jakie zatem fronty do szafek wybrać i które będą najbardziej trwałe?

Rodzaje frontów meblowych

Kilka słów o rodzajach frontów do szafek.

Jesteśmy producentem frontów meblowych. W naszej ofercie znajdziesz następujące rodzaje frontów:

1. Fronty drewniane

2. Fronty foliowane

3. Fronty fornirowane

4. Fronty patynowane

5. Fronty lakierowane

6. Fronty z uchwytem frezowanym

 

Ze względu na wykończenie fronty meblowe możemy jeszcze rozróżnić przez rodzaj wykończenia:

-fronty z wysokim połyskiem

-fronty z głębokim matem 

 

Dodatkowo dochodzą elementy dekoracyjne. W naszej ofercie elementów meblowych znajdziecie również korony, listwy, pilastry, witryny.

 Jakie fronty meblowe wybrać?

Duży wybór frontów do szafek daje duże możliwości ponieważ możemy idealnie dobrać styl, który będzie nam pasował. Z drugiej strony trzeba też jednak pamiętać, że wybór frontów będzie istotny dla ich trwałości a łatwości czyszczenia i sprzątania. To jaki rodzaj frontu wybierzemy łącznie z wykończeniem typu mat lub połysk będzie także rzutowało na cenę produktu.

To jakie fronty meblowe wybrać zależy w dużej mierze od projektu kuchni pomieszczenia. 

 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]