Funkcjonalność - akcesoria firmy BLUM

 


Wygląd i funkcjonalność kuchni w znacznym stopniu zależy od tego jakie wybierzemy akcesoria kuchenne. Ich odpowiedni dobór nie tylko pozwoli na stworzenie kuchni wizualnie atrakcyjnej, ale także to sprawi, że będzie bardziej praktyczna oraz wygodna.

ZAWIASY

To podstawa w każdych meblach kuchennych i nie tylko. Odpowiednio dobrane i wyregulowane zawiasy w meblach gwarantują właściwie domknięcie drzwiczek oraz  utrzymanie ich na odpowiedniej wyregulowanej pozycji. Wysokiej jakości zawiasy wpływają na wygląd oraz jakość użytkowania całej kuchni.

Wśród wielu dostępnych marek na polskim rynku, najbardziej warte uwagi są zawiasy czołowego producenta akcesoriów kuchennych - BLUM. Ich stabilna konstrukcja zapewnia odporność na nawet największe obciążenia.W ofercie Pro-hand.pl dostępne są różne rodzaje zawiasów - standardowy zawias firmy Blum: MODUL, Clip top i Clip top Blumotion oraz system TIP ­ON z asortymentu firmy BLUM. Ostatni należy do jednego z ciekawszych rozwiązań na rynku. Jest to system bezuchwytowy składający się z zawiasu firmy BLUM bez sprężyny oraz z mechanizmu TIP ­ON, który służy do otwieranie drzwiczek poprzez docisk. Zaleta tego rozwiązania - nie wymaga stosowania dodatkowych uchwytów.


SYSTEMY PODNOŚNIKÓW DO SZAFEK GÓRNYCH

Popularnym rozwiązaniem w zakresie otwierania górnych szafek kuchennych jest stosowanie poziomych szafek - czyli drzwi klapowych. W przypadku szafek z ich użyciem często sprawdza się zarówno przy standardowych frontach, jak i ramkach aluminiowych.

Najczęściej stosowanymi oraz najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem z oferty Pro-hand.pl jest system podnośników AVENTOS firmy Blum. Podnośniki przeznaczone do frontów górnych można podzielić na pięć podstawowych grup:


AVENTOS HF-  w której dwuczęściowy front składa się do góry:AVENTOS HS - w której front nachodzi na korpus:AVENTOS HL rozwiązanie do frontów podnoszonych równolegle:AVENTOS HK do frontów uchylnych i AVENTOS HK­S do mniejszych frontów uchylnych:


W przypadku podnośników AVENTOS, fronty otwierają się bez trudu i zatrzymują w każdej pożądanej pozycji, ale dzięki zastosowaniu technologii BLUMOTION, posiadają również bardzo cichy sposób zamykania. Podnośniki AVENTOS oferują dużą różnorodność planowania i projektowania zapewniając przy tym bezpośredni dostęp do wnętrza szafki oraz komfort i swobodę ruchów użytkownika w kuchni.Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]