Meble kuchenne

Fronty meblowe czyli wizytówka naszej kuchni

 Wybierając meble na wymiar mamy możliwość wyboru każdego detalu. Duże znaczenie przykładamy do rozkładu szafek, ich wielkości, stylu wykończenia oraz frontach mebli. Jakie fronty meblowe wybrać? Które fronty posłużą nam najdłużej?
Czytaj więcej

Przerwa świąteczna

Informujemy że w dniach od 27 grudnia 2016r. do 5 stycznia 2017r. firma będzie nieczynna.Zapraszamy 9 stycznia 2017r.
Czytaj więcej

Akcesoria kuchenne - przegląd rozwiązań firmy PEKA

Planując kuchnie zależy nam na jak najlepszym wykorzystaniu przestrzeni kuchennej, często wybierają różnego rodzaju kosze i systemy cargo. To rozwiązania dla osób, które chcą urządzić kuchnię w sposób nowoczesny i przede wszystkim praktyczny.
Czytaj więcej

Systemy szuflad kuchennych - firma BLUM

Wybierając rodzaj szuflad kuchennych, warto wcześniej określić swoje oczekiwania co do organizacji i wyglądu kuchni. Szuflady powinny być funkcjonalne i odpowiednio pojemne względem przechowywanych rzeczy. Poniżej przedstawiamy systemy szuflad kuchennych od jednego z najlepszych…
Czytaj więcej

Funkcjonalność - akcesoria firmy BLUM

 Wygląd i funkcjonalność kuchni w znacznym stopniu zależy od tego jakie wybierzemy akcesoria kuchenne. Ich odpowiedni dobór nie tylko pozwoli na stworzenie kuchni wizualnie atrakcyjnej, ale także to sprawi, że będzie bardziej praktyczna oraz wygodna.
Czytaj więcej

UWAGA

Dnia 31.10.2016 r. (poniedziałek) firma jest nieczynna.
Czytaj więcej

PROMOCJA

NA FRONTY W WYBRANYCH DEKORACH FOLII
Czytaj więcej

Powitanie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną internetową oraz rozszerzoną ofertą.
Czytaj więcej

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]