Systemy szuflad kuchennych - firma BLUM


Wybierając rodzaj szuflad kuchennych, warto wcześniej określić swoje oczekiwania co do organizacji i wyglądu kuchni. Szuflady powinny być funkcjonalne i odpowiednio pojemne względem przechowywanych rzeczy.

Poniżej przedstawiamy systemy szuflad kuchennych od jednego z najlepszych producentów z oferty Prohand.pl – firmy Blum.

TANDEMBOX


To najbardziej sprawdzony system szuflad ze stali, oferujący różnorodne możliwości odnośnie wzornictwa. Firma Prohand.pl korzysta głównie z linii TANDEMBOX Antaro. TANDEMBOX Antaro posiada szerokie spektrum zastosowania: od rozwiązań standardowych aż po specjalne.


 

Szuflada Antaro wyróżnia się nie tylko możliwością pełnego wysunięcia, ale także, dzięki funkcji Blumotion, cechuje ją delikatne i ciche zamykanie. Dopuszczalne obciążenie szuflady ANTARO to 30kg.


                

Prostokątny reling - charakterystyczny dla Antaro                                 TANDEMBOX Antaro ze szklanym elementem dekoracyjnym


Bazą szuflad Antaro jest zawsze zastosowana prowadnica TANDEMBOX. Zawdzięcza się jej delikatne i ciche działanie oraz wysoki komfort ruchu. Prowadnica TANDEMBOX zapewnia stabilizację, również w przypadku szerokich szuflad. Ponadto szufladę charakteryzują spore możliwości dopasowania zarówno pod względem wizualnym, jak i organizacyjnym. Wszystko dzięki zastosowaniu opcjonalnych elementów dekoracyjnych firmy Blum ze szkła lub metalu oraz systemowi organizacji wewnętrznej ORGA-LINE.


ORGA-LINE

System organizacji wewnętrznej ORGA-LINE troszczy się o dobry wygląd i bezpośredni dostęp do zawartości. Zestawy zapewniają przejrzysty rozkład przechowywanych artykułów i mogą być dowolnie układane w szufladzie. Pojemniki można z łatwością wyjmować i myć w zmywarce. Wykonane są ze stali nierdzewnej.


           

ORGA-LINE do szuflad z drobiazgami                                  ORGA-LINE do szuflad z wysokim frontem

 

LEGRABOX


Szuflady LEGRABOX firmy Blum są produktem ekskluzywnym wśród szuflad dostępnych w ofercie Prohand.pl. Elegancki system szuflad charakteryzuje się prostym, gładkim designem i bardzo wysokim komfortem ruchu. Minimalistyczny design został już wielokrotnie nagrodzony na całym świecie. Zastosowano w nich zupełnie innowacyjny system prowadnic "LEGRABOX cabinet profile", który powstał, by łączyć prosty projekt z maksymalną funkcjonalnością.Aby utrzymać porządek w szufladach i zachować jej harmonię , można zastosować wewnętrzne przegrody AMBIA-LINE.


AMBIA-LINE

System organizacji wewnętrznej AMBIA-LINE cechuje minimalistyczny i prosty design oraz posiada wszechstronne możliwości zastosowania. Uniwersalnie pozycjonowane ramy są dopasowane do systemu szuflad LEGRABOX. Podziały poprzeczne można dopasować do przechowywanego wyposażenia, regulować bez użycia narzędzi w układzie otworówAMBIA-LINE jest dostępny w dwóch wykonaniach: w wersji ze stali i z drewna.


AMBIA-LINE w wersji ze stali to ramy z wysokiej jakości stali, posiadają dużą elastyczność w połączeniu z wysoką funkcjonalnością. Występuje w kilku wariantach kolorystyczne takie jak: jedwabiście biały mat, antracyt mat i brunatnoczarny mat - sprawiają, że szuflady i ich wnętrza tworzą jedną całość.


Trzy wersje kolorystyczne: jedwabiście biały mat, antracyt mat i brunatnoczarny mat


          

Program składający się z różnorodych ram          Mocowanie ram za pomocą magnesu                  Wkład na sztućce z powierzchnią Softtouch
 


AMBIA-LINE w wersji drewnopodobnej dba o zachwycający porządek i jednocześnie stanowi gustowny akcent we wnętrzu mebla. Ramy z wybranych, drewnopodobnych dekorów można dowolnie pozycjonować i pewnie ustawić.  


Dostępny w 3 różnych dekorach: dąb Bardolino, dąb Nebraska i orzech Tennessee


Kompaktowe ramy z wybranego dekoru      

Ramy z wybranych dekorów                              Wkład na sztućce w niskiej szufladzie             Ramy mogą być dowolnie pozycjonowane
METABOX


To prosty, sprawdzony i najbardziej ekonomiczny system firmy BLUM który znajduje się w ofercie Pro-hand.pl. Szuflady METABOX składają się tylko z małej ilości komponentów. Ten sprawdzony system szuflad można zastosować do mebli w kuchni, łazience, przedpokoju oraz w biurze a nawet odpowiedni do mebli sklepowych.


Metabox dostępny jest tylko w kolorze kremowo-białym (RAL 9001)


Solidne materiały i staranne wykonanie zapewniają wysoką stabilność - także w przypadku maksymalnego obciążenia, które wynosi 30 kg. Dostępne są szuflady z częściowym i pełnym wysuwem. System ruchu BLUEMOTION dostępny jest w szufladach tylko z częściowym wysuwem. 


          

Ekonomiczny system szuflad wykonanych ze stali                                     Można wyposażyć w system BLUEMOTION (system amortyzacji)TECHNOLOGIE RUCHU


Wybór koloru, wyglądu szuflady oraz jej zawartości nie jest końcową formą - nie zapominajmy o tym jak będzie ona działała. Przy wyborze fukcjonalności trzeba też wziąść pod uwagę to, w jaki sposób będziemy otwierać i zamykać szuflady. Firma BLUM oferuje kilka technologii ruchu:TIP ON

To system w którym można zastosować w meblach bez uchwytów. Szuflady bez uchwytów można otworzyć bez trudu za pomocą mechanicznego wspomagania otwierania TIP-ON - wystarczy lekko nacisnąć front w dowolnym miejscu. Dzięki opcjonalnej synchronizacji funkcja TIP-ON może zostać zastosowana nawet w szerokich szufladach. Chcąc zamknąć szufladę wystarczy ją po poprostu lekko docisnąć.BLUMOTION

 

To system amortyzacji działający w czasie zamykania. BLUMOTION polega na tym, że szuflady zamykają się delikatnie i cicho, niezależnie od prędkości zamykania oraz wagi frontu szuflady. Funkcja ta jest zintegrowana w podnośnikach do frontów górnych, zawiasach oraz systemach szuflad i prowadnic.

W przypadku zawiasów bez zintegrowanego BLUMOTION można go zamontować także w późniejszym okresie - jest to bardzo proste, wystarczy go zapiąć na ramieniu zawiasu.TIP-ON BLUMOTION

 

Ten system łączy zalety dwóch technologii -  mechanicznego wspomagania otwierania TIP-ON ze sprawdzonym systemem hamowania BLUMOTION. Energiczne zamykanie aktywuje funkcję TIP-ON, następnie BLUMOTION dba o ciche i delikatne zamknięcie. 


 System można aktywować w dowolnym miejscu również przy dużych frontach

 

SERVO DRIVE

 

To idealny system do mebli bez uchwytów i wygodny w przypadku mebli z uchwytami. SERVO-DRIVE to elektryczne wspomaganie otwierania szuflad. Wystarczy lekko nacisnąć front szuflady aby się mógł otworzyć. Natomiast BLUMOTION troszczy się o delikatne i ciche zamykanie.

 

 

 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]