Meble kuchenne na wymiar

MEBLE KUCHENNE

Meble kuchenne na wymiar vs meble kuchenne modułowe

Możliwości stworzenia własnej kuchnii marzeń są dziś bardzo duże. Od nas zależy czy zdecydujemy się na meble kuchenne na wymiar czy meble kuchenne modułowe. Obydwie opcje dają szereg rozwiązań do naszych kuchnii, zarówno w kwestii planowania jak i wyglądu ostatecznego. Meble kuchenne na wymiar to w pełni spersonalizowany projekt stworzony specjalnie według rozmiarów i możliwości danego pomieszczenia przeznaczonego na kuchnię. Meble kuchenne modułowe to perspektywa samodzielnego planowania i montażu mebli. Obydwie możliwości różnią się w wielku kwestiach, poczynając od kosztów przez pełne dopasowanie projektu do wnętrza, dalej ilość możliwości zaprojektowania, po ostateczny wygląd naszej kuchni. 

 

FUNKCJONALNA KUCHNIA - MEBLE KUCHENNE NA WYMIAR

Nie od dziś wiadomo, że kuchnia jest sercem domu. To właśnie kuchnia kojarzy się z zapachami wypieków, potraw czy ciepłem. Dlatego tak ważne jest aby meble kuchenne były w pełni dopasowane do naszych potrzeb i ułatwiały nam życie. Meble na wymiar pozwalają tak zaprojektować kuchnię przez szafki kuchenne, szafki kuchenne z szufladami, carga, po szafki wiszące, że każdy jej centymetr jest wykorzystany i użyteczny. Dalej odpowiedni styl kuchni - czy to będzie kuchnia nowoczesna, kuchnia klasyczna, kuchnia industrialna czy kuchnia minimalistyczna, dopełni funkcjonalność. Ostatnimi elementami mebli kuchennych będą fronty kuchenne oraz ich kolorystyka.

Każdy projekt kuchni na wymiar jest wyjątkowy, inspiruje do stworzenia nowych rozwiązań i stawia przed nami wyzwanie przez swój indywidualny charakter. Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, a przede wszystkim produkcji mebli kuchennych oraz frontów meblowych dają gwarancję satysfakcji i pełne zadowolenie klientów.

MEBLE NA WYMIAR - KOMPLEKSOWA USŁUGA W PROHAND 

Jak wygląda proces realizacji mebli?

Kompleksowo wykonamy każdy etap usługi wykonania mebli - od stworzenia projektu kuchni z architektem, własną produkcję oraz montaż gotowych mebli kuchennych. W naszych projektach mebli na wymiar dbamy o odpowiedni efekt wizualny silnie powiązany z funkcjonalnością i ergonomią.

1. Spotkanie z projektantem - projekt kuchni

Umów się na spotkanie i opowiedz nam o swoich pomysłach i inspiracjach, abyśmy mogli stworzyć wymarzony dla Ciebie projekt mebli kuchennych. Zaproponujemy najlepsze rozwiązania jeśli chodzi o materiały i elementy wykończeniowe.

kuchnia na wymiar

2. Produkcja mebli kuchennych

Własna produkcja pozwala w całości zrealizować zaprojektowane meble: od szafek kuchennych, przez fronty i elementy wykończenia jak listwy ozdobne. Dzięki temu mamy płynną produkcję i pełną kontrolę nad każdym detalem projektu.

producent mebli kuchennych i frontów meblowych

3. Montaż mebli kuchennych

Dysponujemy własnym transportem a nasi montażyści zrealizują ostatnie zadanie - montaż mebli kuchennych.

meble kuchenne na wymiar bydgoszcz

4. Kontakt

e-mail: biuro@pro-hand.pl

telefon: 697 444 495

Meble kuchenne PRO - HAND

ul. Smoleńska 150, Bydgoszcz

 

 

 

Meble kuchenne modułowe


Alternatywą dla kuchni na wymiar są gotowe meble kuchenne modułowe. Meble kuchenne na wymiar mają tę zaletę, że można je dopasować do każdego wnętrza, szczególnie tych z nietypowym układem lub wymiarem. Projekt może jednak wymagać sporej ilości czasu na pełne dopracowanie każdego szczegółu kuchni. Dużo szybszą opcją są meble kuchenne modułowe. Możliwość szybkiego kupna z dostawą oraz szybki i dość prosty montaż mebli kuchennych modułowych (o montażu szafek możesz przeczytać w artykule samodzielny montaż kuchni modułowej) to opcja, która może skusić wielu potencjalnych klientów. Pełna spójność projektów daje duże możliwości przy planowaniu serca naszego domu. 

 

Meble kuchenne modułowe - do wyboru, do koloru


Wśród naszych mebli wybierzesz meble do kuchni w stylu, które będzie odpowiadał Twoim wymaganiom. Dobierzesz odpowiedni kolor korpusów szafek kuchennych oraz kolor frontów kuchennych by kuchnia pasowała do zaplanowanego wnętrza i określiła jej konkretny charakter. Dopełnisz detal wybierając elementy wykończeniowe jak listwy czy korony. Wszystkie meble kuchenne modułowe są zróżnicowane cenowo dlatego każdy znajdzie coś na własną kieszeń.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]