Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar


Meble kuchenne na wymiar to bardzo dobry wybór dla osób chcących w pełni wykorzystać rozmiary pomieszczenia a także dopasować do własnych potrzeb użytkowych.

Kuchnie na wymiar pozwalają na efektywniejszą organizację przestrzeni. Gotowe kuchnie modułowe nie zawsze dają możliwość dowolnego układu, bądź dają się wpasować w naszą przestrzeń. Potrzeby każdego z nas są różne dlatego ważne jest aby można było dokładnie zaplanować szafki pod konkretne przeznaczenie. Szafka z magic cornerem, cargo, czy niestandardowy wymiar szafek z szufladami to tylko nieliczne przykłady gdzie możemy napotkać problem z zagospodarowaniem naszej nowej kuchni. Więcej o szafkach kuchennych i ich standardowych rozmiarach można zobaczyć w dziale kuchennych mebli modułowych.

Kuchnia na wymiar - funkcjonalność i ergonomia w jednym


Meble kuchenne na wymiar dają wiele rozwiązań. Najczęstszym przypadkiem, który spotykamy to planowanie szafek z półkami na garnki lub zastawę. Zdecydowanie praktyczniejszym rozwiązaniem będą szuflady z pełnym wysuwem. Jeśli nie mamy wiedzy jak ergonomicznie zaprojektować naszą kuchnię warto posiłkować się projektantem. W naszych szeregach mamy specjalistów, którzy zaprojektują lub doradzą jak najefektywniej zaplanować kuchnie na wymiar.

Meble kuchenne na wymiar w Bydgoszczy


Zapraszamy do naszego sklepu meblowego w Bydgoszczy (ul. Smoleńska 150), w którym można porozmawiać z architektem lub doradcą. Poznasz możliwości wykonania mebli na wymiar, możliwe rozwiązania szafek, szuflad, wykończenia kolorystycznego i stylistycznego. Na naszej wzorcowni można zobaczyć przykładowe meble kuchenne, wzorniki kolorystyczne oraz fronty meblowe.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]